search
menu menu_open

Natalia Burdz

Chairwoman of the Lubuska FPP

Prezes Lubuskiej Federacji Przedsiębiorców, lubuszanka, od 20 lat związana z otoczeniem biznesu, od 2012 roku jako udziałowiec i Prokurent w firmie BF Partners Sp. z o.o., a od 2014 roku w ramach własnej działalności gospodarczej prowadzi usługi ubezpieczeniowo-doradcze.

Z zamiłowania społecznik  i aktywistka. W latach 2007 – 2009 pełniła funkcję Prezesa Zarządu Fundacji „Edukacja bez Granic”, od 2019 roku Przewodnicząca Rady Rodziców przy Gminnym Zespole Szkół w Dobiegniewie, a od 2021 roku Przewodnicząca Rady Powiatu strzelecko-drezdeneckiej PO i członkini Zarządu Lubuskiej PO. Członkini Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego w województwie lubuskim reprezentująca stronę pracodawców oraz Lubuskiego Forum Innowacji.

Absolwentka Wyższej Szkoły Biznesu na kierunku socjologii, w 2022 roku z wynikiem bardzo dobrym ukończyła na Wydziale Finansów i Zarządzania studia podyplomowe Executive MBA – Business Trends w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu; od czerwca 2023 roku słuchaczka Szkoły Liderów w Warszawie.

Na co dzień: szczęśliwa żona i matka trójki synów.