search
menu menu_open

Rewolucja w zamówieniach publicznych – konferencja

8 września 2016

Zapraszamy na najważniejsze w tym roku wydarzenie na rynku zamówień publicznych (Konferencja „Nowe Prawo Zamówień Publicznych” – CN Kopernik, Warszawa, 28 października 2016 r.)!

W dniu 28 lipca 2016 r. weszła w życie największa w historii nowelizacja ustawy Prawo zamówień publicznych. Zmiany zrewolucjonizowały niemal cały proces ubiegania się o zlecenia publiczne w Polsce, począwszy od składania ofert, warunków udziału w postępowaniu, łączenia potencjałów, badania rażąco niskiej ceny, po kryteria oceny ofert.

Wszystkie najistotniejsze z punktu widzenia przedsiębiorców tematy dotyczące nowelizacji prawa zamówień publicznych zostaną omówione na konferencji

„Nowe Prawo Zamówień Publicznych”

.

Miejsce:


Centrum Nauki Kopernik w WarszawieTermin:
28 października 2016 r.
W czasie jej trwania 17 ekspertów (wybitnych prawników i praktyków) wyjaśni uczestnikom nowe regulacje, zwróci uwagę na najczęstsze błędy oraz doradzi jak ich unikać.
Organizatorem wydarzenia jest specjalistyczne pismo „Zamawiający. Zamówienia Publiczne w Praktyce”. W poprzedniej edycji konferencji udział wzięło blisko 200 przedstawicieli przedsiębiorców oraz sektora publicznego.

Federacja Przedsiębiorców Polskich objęła patronat nad konferencją.·

Dla wszystkich członków Federacji

10% zniżki

na uczestnictwo!·

Każdy uczestnik otrzyma

za darmo książkę

„Komentarz do ustawy Prawo zamówień publicznych” autorstwa Elżbiety Gnatowskiej (wartość książki: 299 zł).
* * *

Zarejestruj się już dziś na:

www.zamawiajacy.pl/konferencjaogólny / Baner_(002).jpg