Dołącz do FPP

Członkami Federacji Przedsiębiorców Polskich mogą być związki pracodawców, przedsiębiorców, inne zrzeszenia organizacji lub pracodawców, a także przedsiębiorstwa prywatne i skarbu państwa.

O przyjęciu w poczet członków decyduje Zarząd Federacji, na pisemny wniosek kandydata, na najbliższym posiedzeniu po dniu złożenia wniosku. Do wniosku należy dołączyć aktualny odpis z Krajowego Rejestru Sądowego albo zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej.

Konsolidujemy środowisko przedsiębiorców. Działamy proaktywnie na rzecz biznesu. Prowadzimy kompleksowe projekty legislacyjne dla przedsiębiorców. Reprezentujemy głos biznesu wobec władz publicznych. Integrujemy przedsiębiorców i tworzymy warunki do współpracy biznesowej.

Jak dołączyć do FPP:

Zobacz Statut

Działamy w oparciu o statut Federacji. Zachęcamy do zapoznania się z nim – masz gwarancję przejrzystości naszych działań. 

Statut trending_flat
east

Pobierz deklarację

Przekonaliśmy Cię? Świetnie! Pobierz i wypełnij deklarację członkowską.

Wzór deklaracji FPP PL

Wzór deklaracji FPP EN

east

Wyślij deklarację

Wyślij deklarację i zostań członkiem FPP! Skontaktuj się z nami i wybierz najdogodniejszą formę przystąpienia. Przygotujemy ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

Co zyskujesz

Zmieniamy otoczenie biznesu – razem możemy zmienić także TWOJEGO. Działamy w oparciu o merytorykę i profesjonalną obsługę. Prowadzimy projekty legislacyjne od diagnozy problemu, przez przygotowanie odpowiednich zmian prawnych, po ich przyjęcie przez parlament.

W ramach naszego think-tanku CALPE opracowujemy kompleksowe propozycje regulacyjne.

O FPP trending_flat

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z kierownikiem Biura Zarządu Federacji Przedsiębiorców Polskich

Katarzyna Bącal

tel.: 697 775 333
email: biuro@federacjaprzedsiebiorcow.pl

Dołącz do FPP