search
menu menu_open

Federacja Przedsiębiorców Polskich uhonorowana tytułem Najbardziej Wiarygodnej Organizacji Biznesowej

25 stycznia 2019

Nagrody redakcji ISBnews

Miło nam poinformować, że Federacja Przedsiębiorców Polskich została uhonorowana tytułem

Najbardziej Wiarygodnej Organizacji Biznesowej

w pierwszej edycji gali nagród redakcji ISBnews pod tytułem ”

Najbardziej wiarygodni w polskiej gospodarce

„.

Na gali 24 stycznia 2019 r. uhonorowano zarówno ludzi biznesu, jak i firmy, które zbudowały zaufanie wśród mediów i podmiotów biznesowych oraz wykazały się rzetelnością i profesjonalizmem w komunikacji z rynkiem.Patronem gali były m.in. Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Giełda Papierów Wartościowych.Wiarygodność Federacji Przedsiębiorców Polskich jest oparta przede wszystkim na dobrych, stabilnych relacjach z firmami i związkami członkowskimi, jak również partnerami po stronie organizacji pracodawców, związków zawodowych, a także instytucji publicznych. FPP jest także merytorycznym głosem w publicznym dyskursie – posiada szerokie zaplecze eksperckie, którego głównym elementem jest utworzone przez FPP Centrum Analiz Legislacyjnych i Polityki Ekonomicznej.

FPP nie ogranicza się wyłącznie do mówienia o problemach biznesu, lecz przedstawia propozycje konkretnych rozwiązań, w tym legislacyjnych – nie szuka doraźnych korekt, a tworzy zrównoważone rozwiązania systemowe, które odpowiadając na oczekiwania różnych grup interesariuszy, mogą skutecznie funkcjonować w zmieniającym się otoczeniu instytucjonalnym. To nowatorski model organizacji przedsiębiorców, oparty na bliskiej współpracy z członkami, wsłuchiwaniu się w ich problemy i aktywnym działaniu, gdzie podstawą sukcesu jest dialog.

Serdecznie dziękujemy szanownej Kapitule w za rozpoznanie tych wartości, którymi kierujemy się w naszych działaniach i uhonorowanie nas tytułem Najbardziej Wiarygodnej Organizacji Biznesowej!Nagroda dla FPP
Nagroda dla FPP