„ESTONIA AS THE GATEWAY TO THE SCANDINAVIAN MARKET”

29 kwietnia 2019

Konferencja pod patronatem FPP

Federacja Przedsiębiorców Polskich – jako patron – zaprasza serdecznie na konferencję

„ESTONIA AS THE GATEWAY TO THE SCANDINAVIAN MARKET”

która odbędzie się już

29 MAJA W WARSZAWIE.

Jako kraj nordycki

Estonia

odznacza się skandynawską kulturą biznesową i oferuje doskonałe środowisko dla przedsiębiorców: sprzyjające położenie geograficzne i przyjazne regulacje prawne, które dla polskich firm mogą posłużyć jako skuteczny most do Skandynawii.

Doświadczeni prelegenci opowiedzą, jak efektywnie prowadzić biznes w Estonii wykorzystując estońskie usługi cyfrowe, zalety środowiska biznesowego oraz przedstawią aspekty prawne.

Obecność na konferencji delegacji przedsiębiorców Estońskiej Izby Gospodarczej będzie wspaniałą okazją, by rozwinąć sieć kontaktów biznesowych, włączając B2B, a także poznać nowe trendy i kierunki rozwoju firm na rynku skandynawskim.

Uczestnictwo w konferencji jest darmowe

po wcześniejszej rejestracji i pobraniu biletu na stronie

www.EstonianGateway.com

gdzie znajduje się pełna agenda wydarzenia.

konferencja_Estonia.jpg