10 czerwca 2020

ROZEZNANIE RYNKU NA KOMPLEKSOWĄ ORGANIZACJĘ SPOTKANIA PRZEDSTAWICIELI PARTNERÓW PROJEKTU pt.:

„MIGRIGHT: Wzmocnienie dialogu społecznego na rzecz godnej pracy cudzoziemców i uchodźców w Polsce”

W celu oszacowania wartości zamówienia Federacja Przedsiębiorców Polskich zaprasza do składania ofert szacunkowych na kompleksową organizację spotkania ekspertów.

Wymagania:

1)

Zapewnienie miejsca konferencji w

dzielnicy Śródmieście w Warszawie w dniu 1 lipca 2020 r. na cały dzień (godz. 9.00 – 17.00),

2)

Udostępnienie sali klimatyzowanej na 10 osób z zapewnieniem odpowiedniej odległości miejsc siedzących (co drugie, trzecie miejsce),

3)

Zapewnienie środków dezynfekujących do rąk,

4)

Wyposażenie sali w telewizor (duży ekran) i środki komunikacji elektronicznej do zdalnej komunikacji,

5)

Udostępnienie laptopa na czas spotkania,

6)

Zapewnienie zaplecza sanitarnego w pobliżu sali

7)

Przygotowanie tabliczek

z imieniem, nazwiskiem, stanowiskiem i reprezentowaną instytucją,

8)

Catering – dostarczenie przekąsek typu tartinki, owoców, ciasteczek, zimnych i ciepłych napojów (woda gazowana i niegazowana, soki, kawa, herbata),

9)

Przygotowanie i zapewnienie materiałów na spotkanie dostarczonych przez FPP,

10)

Obecność osoby do obsługi techniczno-administracyjnej w trakcie całodniowego spotkania.

Oferta szacunkowa musi zawierać wskazanie proponowanej kwoty brutto za realizację przedmiotu zamówienia, obejmującą wszystkie koszty jego wykonania.

Składanie ofert:

w terminie do 21 czerwca br., elektronicznie na adres