search
menu menu_open

WFPP – spotkania dla przedsiębiorców

27 października 2021

Związek Pracodawców Mentor Biznesu dla wielkopolskiej przedsiębiorczości

Związek Pracodawców Mentor Biznesu – Wielkopolska Federacja Przedsiębiorców Polskich (WFPP) rozpoczyna w Poznaniu cykl spotkań dla przedsiębiorców z przedstawicielami polskiej administracji rządowej. Już 5 listopada gościem specjalnym będzie Minister Finansów, Tadeusz Kościński. Omawiane będą m.in. zmiany dla przedsiębiorców w związku z Polskim Ładem. W dniu 29 listopada gościem specjalnym będzie Pani Minister Katarzyna Łażewska-Hrycko – Główny Inspektor Pracy. Przedsiębiorcy mogą zgłaszać chęć udziału w spotkaniu pod adresem: biuro@mentorbiznesu.com.pl.

Związek Pracodawców Mentor Biznesu zrzesza firmy interesujące się rozwojem oraz poszerzeniem współpracy na terenie całego kraju. Jako Wielkopolska Federacja Przedsiębiorców Polskich uczestniczy w lokalnych debatach Rady Dialogu Społecznego nt. rozwiązywania problemów, z którymi borykają się przedsiębiorcy. Uczestniczy czynnie w zmianach przepisów i legislacji. Wszystkie zainteresowane współpracą firmy zaprasza do grona członków.


„Choć nasza organizacja jest młoda i od niedawna działa w Wielkopolsce, zależy nam na silnym wspieraniu przedsiębiorców. Już podczas inauguracji przygotowaliśmy dla szefów i właścicieli firm ciekawe wykłady, a obecnie rozpoczynamy cykl spotkań z przedstawicielami administracji rządowej. Mamy też nadzieję na bliską współpracę z władzami lokalnymi – Prezydentem, Marszałkiem i Wojewodą. Potrzeby przedsiębiorców muszą być wyraźnie reprezentowane i to będzie naszym głównym celem”

– podkreśla

Swietłana Walczak, prezes Związku Pracodawców Mentor Biznesu i szefowa Wielkopolskiej Federacji Przedsiębiorców Polskich (FPP)

.

Prezesem Związku Pracodawców Mentor Biznesu oraz Wielkopolskiej Federacji Przedsiębiorców Polski jest Swietlana Walczak – absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego, Polka urodzona na Białorusi – działająca na rzecz Białorusinów w Polsce. Przeszła samodzielnie długą i trudną drogę od powrotu do kraju w wieku 17 lat do sukcesu w prowadzeniu 5 firm oraz pozycji eksperta ds. migracji Centrum Analiz Legislacyjnych i Polityki Ekonomicznej. Jej autorskie szkolenia dotyczące zatrudniania i legalizacji pobytu cudzoziemców oraz audyty teczek osobowych cudzoziemców cieszą się duża popularnością w całej Polsce. Jest skuteczna i wciąż się rozwija – co potwierdza jej motto życiowe: ”rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki, na cuda trzeba chwilę poczekać” oraz „nie masz czasu? Znajdź sobie kolejne zajęcie”. Wciąż się uczy i podwyższa swoje kwalifikacje – zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jej wizytówką jest niegasnący uśmiech i niesłabnąca energia, która zaraża wszystkich dookoła. Jest doskonałym motywatorem – co potwierdzają dyplomy ukończenia szkoleń Tony’ego Robbinsa „Unlesh the power within”. Pasjonatka podróży, morsowania, morza i zwierząt, sportów wodnych i zimowych, posiada legitymacje instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness i nie ustaje w dążeniu do celu”.