Innowator ESG

17/11/2022

Federacja Przedsiębiorców Polskich (FPP) – jako Partner – serdecznie zaprasza swoich członków do bezpłatnego udziału w Konkursie i Gali Innowator ESG 2022.

Konkurs Innowator ESG 2022 – jego celem jest wyróżnienie projektów, które pozytywnie wpływają na środowisko naturalne, dobrostan pracowników i społeczności lokalnych oraz poprawiają transparentność i ład korporacyjny w organizacjach.

Konkurs ma charakter otwarty, jest bezpłatny i skierowany do wszystkich firm i organizacji, którym bliskie są wartości związane ze zrównoważonym rozwojem. Można zgłosić maksymalnie po dwa projekty w jednej kategorii (E, S i G). Wszystkie zostaną ocenione przez niezależną kapitułę – ekspertów w obszarze ESG i przedstawicieli mediów biznesowych. Specjalną nagrodę przyzna prezes PAIH.

Wręczenie nagród odbędzie się podczas Gali Innowatorów ESG, 29 listopada w Hotelu Westin.

Projekty można zgłaszać do 17 listopada.

Tutaj znajdują się wszystkie informacje i kwestionariusze: