search
menu menu_open

IX Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych

Kongres / Poznań

28/03/2022 - 29/03/2022

Federacja Przedsiębiorców Polskich jest patronem Międzynarodowego Kongresu Firm Rodzinnych, 28-29 marca 2022

 

https://kongresfirmrodzinnych.pl/

 

Po raz dziewiąty polskie rodziny biznesowe spotkają się w Poznaniu na Międzynarodowym Kongresie Firm Rodzinnych. Tematem przewodnim tegorocznego spotkania 28-29 marca 2022 r. organizowanego przez Instytut Biznesu Rodzinnego jest „Nowy wymiar BOGACTWA. Rodzina. Trwanie. Dobro” – agenda skupiona jest wokół bogactwa, nie tylko własnościowego i majątkowego, ale przede wszystkim tego niematerialnego, czyli bogactwa wiedzy, wartości, dobra, tradycji, relacji, jakości, a także wszystkiego tego, co scala rodzinę, społeczeństwo i buduje silną firmę rodzinną na pokolenia.

 

 Więcej informacji można znaleźć tutaj:


 

 

RELACJA


https://www.ibrpolska.pl/relacja-z-ix-miedzynarodowego-kongresu-firm-rodzinnych/?preview=true


Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych odbył się stacjonarnie w Poznaniu 28-29 marca 2022 r. Tematem przewodnim tegorocznego spotkania organizowanego przez Instytut Biznesu Rodzinnego był „Nowy wymiar bogactwa. Rodzina. Trwanie. Dobro. Agenda Kongresu skupiona była wokół profesjonalizacji biznesu rodzinnego, budowania trwałej firmy na pokolenia oraz aktualnej sytuacji geopolitycznej i wyzwań, z jakimi teraz mierzą się polscy przedsiębiorcy.

dr Adrianna Lewandowska, Prezes Instytutu Biznesu Rodzinnego

        

Gościem specjalnym Kongresu była Patrizia Gucci – prawnuczka założyciela Domu Mody Gucci – Guccio Gucci, córka Paolo Gucci. Spadkobierczyni rodzinnego dziedzictwa Gucci, która przedstawiła niezwykłą historię firmy rodzinnej, opowiedziała o wartościach, jakie przekazywane są kolejnym pokoleniom oraz o tym, jakie lekcje polskie rodziny biznesowe mogą wyciągnąć z historii rodziny Gucci.

 

 

Patrizia Gucci