Spotkanie online Barometr 50+

06/12/2023

Federacja Przedsiębiorców Polskich zaprasza na spotkanie online BAROMETR 50+

Podczas spotkania zostaną zaprezentowane wyniki Barometru 50+, czyli Barometru aktywności zawodowej pracowników 50+ w obliczu pandemii wywołanej wirusem COVID-19.

Zamierzamy szeroko przedyskutować problematykę dotyczącą sytuacji osób w wieku 50+. Poruszymy kwestie odnoszące się do rynku pracy, niezbędnych kwalifikacji, aspektów zdrowotnych i dyskryminacji ze względu na wiek.

Termin: 6 grudnia 2023 r. (środa) godz. 10:00 – 16:00

w spotkaniu przewidujemy udział decydentów politycznych

Link do spotkania: https://us06web.zoom.us/j/81235432445

Agenda znajduje się poniżej.

Spotkanie jest organizowane przez Federację Przedsiębiorców Polskich w ramach projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich pn.: Barometr aktywności zawodowej pracowników 50+ w obliczu pandemii wywołanej wirusem COVID-19.

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19.

Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Celem projektu jest zbadanie oczekiwań pracodawców w kontekście zatrudnienia starszej kadry oraz potrzeb pracowników 50+ wobec zmian na rynku pracy wywołanych pandemią COVID-19.