Spotkanie online dla Podkarpackiej FPP

25/04/2024

Federacja Przedsiębiorców Polskich serdecznie zaprasza członków związku regionalnego Federacji Przedsiębiorców Polskich w województwie podkarpackim na spotkanie dla pracodawców

Termin: 25 kwietnia 2024 r. godz. 15:00-17:30

Formuła online

Spotkanie jest poświęcone omówieniu dotychczasowych działań regionalnego związku FPP województwa podkarpackiego w związku z realizacją projektu dotyczącego problematyki zatrudniania obywateli Ukrainy, zapewnienia godnej pracy i budowania dialogu społecznego w celu zapewnienia większej efektywności w rozwiązywaniu problemów i poprawy sytuacji na rynku pracy. Spotkanie ma również na celu określenie bieżących i przyszłych przedsięwzięć służących wzmocnieniu regionalnej reprezentacji pracodawców oraz budowaniu dialogu społecznego.

Organizatorem spotkania jest Federacja Przedsiębiorców Polskich w ramach projektu:

„MIGRIGHT 2: Wysokiej jakości dialog społeczny na rzecz godnych warunków pracy i ułatwionego dostępu do zatrudnienia dla uchodźców ukraińskich”.

Projekt ma zasięg ogólnokrajowy i jest realizowany przez Federację Przedsiębiorców Polskich – lidera projektu oraz partnerów: Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych, Państwową Inspekcję Pracy, a także przez Norweską Inspekcję Pracy.