Webinar Barometr 50+

04/12/2023

Federacja Przedsiębiorców Polskich zaprasza na WEBINAR BAROMETR 50+

Podczas webinarium zostaną zaprezentowane wyniki Barometru 50+, czyli Barometru aktywności zawodowej pracowników 50+ w obliczu pandemii wywołanej wirusem COVID-19.

Z udziałem ekspertów, przedstawicieli urzędów pracy, ZUS, pracodawców i związków zawodowych będziemy dyskutować m.in. o kwestiach związanych z sytuacją osób 50+ na rynku pracy, ich kompetencjach i kwalifikacjach, aspektach zdrowotnych oraz problemie dyskryminacji.

Moderatorem webinarium będzie Pani Prof. Grażyna Spytek-Bandurska –  Ekspert FPP ds. prawa pracy.

Termin: 4 grudnia 2023 r. (poniedziałek) godz. 10:00 – 16:00

WEBINAR jest dedykowany dla województw:

• zachodniopomorskiego
  • pomorskiego
  • kujawsko-pomorskiego
  • wielkopolskiego

WEBINAR jest BEZPŁATNY

AGENDA znajduje się poniżej.

link do webinarium: https://us06web.zoom.us/j/81676911283

Webinar jest organizowany przez Federację Przedsiębiorców Polskich w ramach projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich pn.: Barometr aktywności zawodowej pracowników 50+ w obliczu pandemii wywołanej wirusem COVID-19.

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19.

Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Celem projektu jest zbadanie oczekiwań pracodawców w kontekście zatrudnienia starszej kadry oraz potrzeb pracowników 50+ wobec zmian na rynku pracy wywołanych pandemią COVID-19.