search
menu menu_open

Większość firm ochroniarskich spełnia standardy europejskie

14 sierpnia 2018

Większość firm ochroniarskich spełnia standardy europejskie

Marek Kowalski, Przewodniczący Federacji Przedsiębiorców Polskich uważa, że ochrona galerii handlowych na przestrzeni ostatnich lat ewoluowała i dzisiaj można już stwierdzić, że w większości przypadków charakteryzuje ją profesjonalizm.


Oczywiście nie o wszystkich firmach można to powiedzieć, ale w większości spełniają standardy europejskie. Pamiętać należy, że ochrona ma na celu zabezpieczenie oczekiwań właścicieli sklepów – tzn. ma zapobiegać kradzieżom i dbać o porządek. Możemy jednak założyć, że również wpływa to na bezpieczeństwo Klientów dokonujących zakupów w tych sklepach. Zadaniem głównym ochrony jest zabezpieczenie znajdujących się w galerii sklepów przed kradzieżą i wandalizmem. Bardzo często jednak – oprócz zabezpieczenia fizycznego – firmy ochroniarskie stosują monitoring wizyjny. Rozwiązanie to może okazać się pomocne również w poszukiwaniu zagubionych dzieci, usuwaniu chuliganów i osób agresywnych czy nietrzeźwych, a także w ujawnianiu złodziei kieszonkowych.

Więcej:

http://www.galeriehandlowe.pl/publikacje/wywiady/artykul/wiekszosc-firm-ochroniarskich-spelnia-standardy-europejskieŹródło: Galeriehandlowe.pl