search
menu menu_open

Agencja ISBnews przyznała nagrody Najbardziej Wiarygodnym w Polskiej Gospodarce

28 stycznia 2019

Agencja ISBnews przyznała nagrody Najbardziej Wiarygodnym w Polskiej Gospodarce

Agencja ISBnews przyznała nagrody i wyróżnienia „Najbardziej Wiarygodnym w Polskiej Gospodarce”. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w czwartek.

„Po sześciu latach istnienia naszej agencji doszliśmy do wniosku, że wypracowaliśmy już pewną pozycję na rynku medialnym – dzięki rzetelności i ciężkiej pracy. Ta pozycja jest dowodem na to, że osiągnęliśmy wiarygodność w oczach zarówno odbiorców naszych depesz, jak i spółek i podmiotów biznesowych. Uznaliśmy więc, że nasze doświadczenie, wiedza i rozeznanie rynku upoważnia nas do tego, aby uhonorować przedstawicieli polskiego biznesu – i wskazać te instytucje i osoby, które sami postrzegamy jako wiarygodne” – powiedział prezes ISBnews sp. z o.o. i zastępca redaktora naczelnego Lesław Kretowicz.

—————

9. Najbardziej Wiarygodna Organizacja Biznesowa – nagroda ISBnews

Nagroda:

Federacja Przedsiębiorców Polskich – Wiarygodność FPP jest oparta na dobrych, stabilnych relacjach z firmami i związkami członkowskimi, jak również partnerami po stronie organizacji pracodawców, związków zawodowych, a także instytucji publicznych. FPP pracuje na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa i warunków dla rozwoju wszystkich uczestników obrotu gospodarczego i rynku pracy. Wspiera rozwój działalności gospodarczej bez względu na skalę, na jaką jest prowadzona.

Więcej:

http://wyborcza.biz/biznes/1,100969,24398782,agencja-isbnews-przyznala-nagrody-najbardziej-wiarygodnym-w.html

Źródło: Wyborcza.biz