Głos Przedsiębiorcy lepiej słyszalny

11 września 2019

Głos Przedsiębiorcy lepiej słyszalny

Rzecznik MŚP i Federacja Przedsiębiorców Polskich podpisały porozumienie promujące aplikację w środowisku biznesowym.

Głos Przedsiębiorcy to aplikacja działająca już od ponad roku. Można ją znaleźć na stronie www.biznes.gov.pl prowadzonej przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii (MPiT). Służy ona do zgłaszania propozycji związanych m.in. z upraszczaniem przepisów dotyczących prowadzenia biznesu, likwidacją zbędnych obowiązków, wsparciem ekspansji międzynarodowej firm czy znoszenia barier dla inwestowania w Polsce.

— Współpraca z Rzecznikiem MŚP w zakresie Głosu Przedsiębiorców może otworzyć wiele perspektyw rzeczywistego wdrożenia pomysłów biznesu. Mamy świadomość, jak ważne i znaczące korzyści dla przedsiębiorstw mogą przynieść proponowane rozwiązania legislacyjne — mówi

Marek Kowalski, przewodniczący Federacji Przedsiębiorców Polskich, prezes Centrum Analiz Legislacyjnych i Polityki Ekonomicznej

.

Źródło: Puls Biznesu