Biznes ocenia ministrów. Pochwał jest niewiele

16 października 2019

Biznes ocenia ministrów. Pochwał jest niewiele

Jadwiga Emilewicz, szefowa resortu przedsiębiorczości, zdecydowanie wygrywa w rankingu ministrów z obszaru gospodarki, którzy zdaniem biznesu zasługują na stanowiska w nowym rządzie.

– Wolałbym się nie wypowiadać o personaliach, wolę mówić o tym, jak nam się współpracowało z poszczególnymi resortami – mówi Grzegorz Baczewski, dyrektor generalny Konfederacji Lewiatan. – Bardzo profesjonalnie wyglądała współpraca z Ministerstwem Finansów. Jako organizacja ekspercka na poziomie roboczym pracujemy z szefami poszczególnych departamentów w tym resorcie i zatrudnionymi w nich specjalistami. Na tym poziomie była to współpraca partnerska – dodaje.

– Najwięcej dobrego dla biznesu zrobiło Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii kierowane przez Jadwigę Emilewicz – mówi

Marek Kowalski, przewodniczący Federacji Przedsiębiorców Polskich

.