Jak spełnić wymogi sanitarne dot. COVID-19? Bezpłatne konsultacje: porady@federacjaprzedsiebiorcow.pl

20 maja 2020

Federacja Przedsiębiorców Polskich zwraca uwagę, że dzięki zastosowaniu szeregu działań zabezpieczających nastąpiło wypłaszczenie krzywej zachorowań na COVID-19, jednak pandemia wciąż trwa. Pojedyncze duże ognisko nowych zachorowań może zniweczyć efekty dotychczasowych poświęceń całego społeczeństwa – w tym przedsiębiorców – i spowodować ponowne zamrożenie działalności gospodarczej na długie tygodnie, a nawet miesiące.

PROWADZISZ HOTEL, RESTAURACJĘ, GABINET KOSMETYCZNY, FRYZJERSKI?

BEZPŁATNE PORADY!

porady@federacjaprzedsiebiorcow.pl

ZGŁOŚ SWOJĄ FIRMĘ DO KONKURSU!

MOŻESZ WYGRAĆ 10.000 ZŁ!

W takim przypadku nawet najlepsza tarcza antykryzysowa nie zapobiegłaby fali masowych upadłości. FPP chce upowszechniać najlepsze praktyki z zakresu bezpiecznego funkcjonowania firm w warunkach zahamowanej, lecz jeszcze ostatecznie nie przezwyciężonej epidemii. Federacja ogłasza konkurs na firmę najlepiej przygotowaną do prowadzenia działalności w obliczu zagrożenia pandemią, przy jednoczesnym zapewnieniu skutecznej ochrony dla pracowników i klientów. Wyróżnione przedsiębiorstwa otrzymają tytuł „Strefa Bezpieczna od COVID-19”. Zgłoszenia można nadsyłać na adres:

konkurs@federacjaprzedsiebiorcow.pl

.