25 czerwca 2021

FPP: Należy wprowadzić więcej rozwiązań cyfrowych

Reżim sanitarny w przywracanych do działania galeriach i centrach handlowych jest niezwykle ważny i powinien być przestrzegany bezwzględnie, nawet w sytuacji obniżania liczby zakażeń – mówi dla Magazynu Galerie Handlowe Marek Kowalski, Przewodniczący FPP (Federacji Przedsiębiorców Polskich).

Marek Kowalski, FPP

: Dotyczy to zarówno właścicieli galerii, jak i najemców – kwestie bieżącej dezynfekcji czy obowiązkowych maseczek są oczywistością. Co do placów zabaw – pozostają wątpliwości, czy przez dłuższy czas nie powinny być nadal wyłączone z użytkowania. W strefach rozrywkowych i gastronomicznych konieczne jest restrykcyjne przestrzeganie ograniczeń osób, a także dodatkowej dezynfekcji miejsc czy stolików po każdym kliencie.

Źródło: Magazyngalerie.pl