Brak prądu to realne zagrożenie. Potrzeba awaryjnych scenariuszy dla biznesu

18 sierpnia 2022

Brak prądu to realne zagrożenie. Potrzeba awaryjnych scenariuszy dla biznesu

Federacja Przedsiębiorców Polskich (FPP) wskazuje, że w obliczu zagrożenia brakiem prądu w całej Polsce pilnie potrzebne są klarowne przepisy, mechanizmy wsparcia i ochrony oraz jasne wytyczne, lecz również przygotowanie – w dialogu z przedsiębiorcami – wariantowych scenariuszy postępowania w przypadku różnej skali problemów z dostępnością energii i paliw.

Źródło: Portalspozywczy.pl