Biznes apeluje do prezydenta o weto

29 maja 2023

Ustawa o powołaniu komisji do badania wpływów rosyjskich łamie konstytucję, wprowadza sądy kapturowe, oddala nas od świata zachodniego – pisze do prezydenta Andrzeja Dudy Rada Przedsiębiorczości. I apeluje, by ją zawetował.

Pod apelem Rady Przedsiębiorczości podpisali się: Marek Kłoczko z Krajowej Izby Gospodarczej, Marek Kowalski z Federacji Przedsiębiorców Polskich, Janusz Dziurzyński ze Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych – ABSL, Maciej Witucki z Konfederacji Lewiatan, Wojciech Kostrzewa z Polskiej Rady Biznesu, Jolanta Makowiecka-Gatza z Pracodawców RP, Łukasz Bernatowicz ze Związku Pracodawców Business Centre Club, Tadeusz Białek ze Związku Banków Polskich oraz Jan Gogolewski ze Związku Rzemiosła Polskiego.

Źródło: Rzeczpospolita