Ruszyła rejestracja do II edycji e-Health Hackathon

8 września 2023

Innowacje w medycynie mogą zmieniać rzeczywistość, ale potrzebują właściwych narzędzi i wspierającego środowiska, by pomysły przekształcać w praktyczne rozwiązania.

– Udział w e-Health Hackathon stwarza okazję, aby młodzi innowatorzy i przedstawiciele start-up’ów nawiązali kontakty i relacje z przedstawicielami branży life-science oraz administracji publicznej. Zdobywcy pierwszego miejsca, oprócz nagrody pieniężnej w wysokości 20 000 zł, zyskują także szansę na zaprezentowanie swojego rozwiązania przed Grupą ds. Interesu Publicznego WHIH, w skład której wchodzą przedstawiciele administracji publicznej oraz na wsparcie w dalszym rozwoju projektu – wyjaśnia Arkadiusz Pączka, Wiceprzewodniczący Zarządu Federacji Przedsiębiorców Polskich (FPP).

Źródło: Cowzdrowiu.pl